Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistrácia

Blog - TennisLovers

VIP WImbledon preview

02.07.2022 13:17

VIP WIMBLEDON PREVIEW


The Championships, ako znie oficiálny názov turnaja, je najstarším a najprestížnejším tenisovým turnajom na svete odohrávajúci sa od roku 1877 v All England clube, Wimbledon SW19. Turnaj je známy dodržiavaním tradícii od svojho začiatku a je jediným Grand Slamom, ktorý sa odohráva na pôvodnom povrchu dodnes (kedysi sa všetky GS hrali na tráve). Turnaj je známy pre najstriktnejší dress code na tour - takzv. povinnej bielej, ktorý bol mierne upravený v roku 2014, keď bol povolený max 1cm široký pásik ľubovolnej farby na oblečení, bez reklám. Tie dokonca neuvidíte ani na kurtoch. Tradičným pokrmom sú takzv. “krémové jahody”, ktoré sú privezené každý deň ráno čerstvé najvyššej kvality z Kentu. Odhaduje sa, že počas turnaja sa skonzumuje až 28 000 kg jahôd a 7 000 litrov krému. 


Ďalším špecifikum turnaja sú kvalifikácie. Tie sa hrajú takmer 4 míle od Wimbledonu, konkrétne v Roehamptone, čo oproti ostatným Grand Slamom tvorí výnimku. Mnohí kvalifikanti avizujú, že nemajú vôbec pocit, že by hrali vo Wimbledone práve kvôli špecifickej atmosfére, pretože areál je tak trochu od ruky. Je na to však rozumný dôvod - predstavte si, že by sa na trávnatom kurte hralo takmer nepretržite 3 týždne. Vieme, ako kurty zvyknú niekde vyzerať už po týždni. 


Pred týmto ročníkom príde k porušeniu jednej z tradícii. V minulosti nebolo dovolené na dvoch hlavných kurtoch trénovať pred začiatkom turnaja. Tráva síce perfektne vyzerala no úvodné zápasy boli pre niektorých pohromou. Na takej nedotknutej tráve dochádzalo k pošmyknutiam a taká Serena naposledy na to doplatila zranením, po ktorom sa rok na kurt nepostavila. Opýtaným britom sa táto zmena pozdáva: 


C. Norrie: ,,...could be beneficial and help bed in the surface before the competitive action.” 


D. Evans: "I think it's nice that they've done that. It's a great addition, if they do."


Kvalfikáciu ako i hlavný program rozhodne odporúčame navštíviť, hlavný areál Vás nadchne atmosférou, v Roehamptone sa naopak vyhnete preplnenému priestranstvu.  

 


Podmienky: 


Tie predsa len závisia aj od počasia. Hlavne ako dlho kurty ostanú zelené ? Nuž, keď Londýn zasiahli horúčavy tak tie kurty sa vedeli opotrebovať veľmi rýchlo. Reč je predovšetkým o posledných ročníkoch ešte pred koronou: 


Karolína Plíšková 2018 po trojseťáku s Dart, kedy bolo teplo, sucho a veterno v prvý hrací deň: "The grass dry and slower than before, it didn't help me."


Magda Rybáriková po šokujúcom vypadnutí v prvom kole s Cirsteou v rovnaký deň: "My game was different today than in Birmingham or Eastbourne. Outside it was 28 degrees, but the grass was slower and I struggled to perform on it. It wasn't this hot since 1978. It suits me better when the weather is some cloud but the conditions were the same for both of us and I didn't do anything to hurt my opponent."


Podľa predpovedí počasia nám však horúčavy nehrozia pri teplotách od 19 do 28 stupňov s občasnými prehánkami. Problematický môže byť úvod turnaja, keď je hlásený dážď na pondelok, stredu a štvrtok. Ak sa organzátori vyhnú v týchto dňoch nahusteniu programu,  počasie by tak Wimbledonu tento rok malo dopriať. Podmienky s nameraným CPI 37 charakterizované ako “medium” čiže stredne rýchle. Faktorom môže byť vietor najmä na vonkajších nekrytých kurtoch. 


Viacerí tenisti v posledných rokoch upozorňovali, aký je Wimbledon pomalší oproti predošlým trávnatým turnajom.  Plíšková:  ,,I think the grass, it's kind of quite high, I would say, and long. So I don't know, the ball just stays, doesn't really go. Sometimes I thought I hit a great shot, but she still was there, she was still able to make it. I don't know if she's that good or the court is that slow."


F. Lopez po Queense cítil takisto veľký rozdiel v podmienkach: "The conditions here at the moment are very different from those of Queen's."

 

Wozniacki na podmienky na kurte číslo 2, na ktorom sa v roku 2019 zrodilo veľa vysokých a zaujímavých kurzových prekvapení: ,,I was down 0/4 (proti Sorribes Tormo) and it's very different to play on that court, which is extremely slow and much slower than the practice courts. It's hard to hit through it, so then you start to overhit. I thought, I just had to stop making errors and just start running down every ball. That I should wait for the right ball to hit. It wasn't grass-court tennis, but that was what was needed. Usually, when you change direction on grass, the ball becomes difficult to attack, but that wasn't the case today. So there was nothing else to do but try to keep a cool head and take one game at a time."

 

Seppi minulý rok na podmienky a jeho return pozíciu: "This grass is much slower than the one I have played in the last few weeks. I was good at always responding at the end of the second and third set. I like the grass that I don't have to go back when they throw these whips, I always have the ball at this height and I can hit it better."

 

Kyrgios minulý rok: "It’s grass court tennis. This is slow. It’s slow. They made it slow. It’s not turf anymore, it’s a joke. These are some of the best courts in the world, don't get me wrong. But every player would completely agree that they have really slowed down the grass, not playing like it should be.Grass courts are meant to be very fast, reward big servers, people who want to come in, like Federer for instance and now they have completely slowed down the court."

 

Schnur na podmienky a prekvapenia v kvalifikácii v roku 2019: "The grass courts are playing very slow – not like the other grass courts I’ve played on here before. That’s why there were a bunch of surprise results in the qualies actually. A lot of clay-courters or grinders are coming through qualies."

 

D. Goffin: ,,The grass courts are a bit slower here, but that didn't bother me. There are differences between each grass tournament. But the game remains the same: you have to be as aggressive as possible and move forward."

 

Čoric pri porovnaní Wimbledonu s Halle, kde vyhral prekvapivý titul: ,,The grass is definitely a little bit different.”


Mischa Zverev po titule v Eastbourne, na rozdiely v podmienkach i medzi samotnými kurtmi v areáli: ,,The conditions felt completely different from the last few weeks, it felt much slower. The older courts are slower than the newer ones. I played on courts 14 and 15 last year, and they were much quicker than 2."


Slová tenistov o spomaľovaní Wimbledonu v posledných rokoch potvrdzujú i štatistické dáta. Pokiaľ v roku 2015 bol service holds na úrovni 85%, posledné dva ročníky to už bolo len 81%. A aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, toto je dosť výrazná zmena. No a pokiaľ service holds na mimo britských turnajoch v tomto roku boli na úrovni od 85% (v “pomalom” Hertogenboschi) až po 88% (v Stuttgarte), tak v Eastbourne či Queense len 82% a tak možno očakávať, že podobne rýchly bude i Wimbledon. 


Viacerí big serveri či netrusheri vo Wimbledone nemajú dobrú bilanciu, avšak keď bolo horúco a kurty boli tvrdšie s vyšším odskokom, prišli si na svoje tenisti ako taký Anderson, ktorý porazil Rogera z 0-2 na sety a skončil vo finále či Isnerovo semifinále, ktorý vo Wimbledone nikdy predtým neprešiel čo i len za tretie kolo (po SF 2018 vypadol v roku 2019 v druhom kole a minulý rok hneď v prvom). 


Prvá zaťahovacia strecha tu bola nainštalovaná na centrálnom kurte v roku 2009. Jej zatiahnutie trvá približne 20 minút, počas ktorých je hra na kurte prerušená. Od roku 2019 je krytým kurtom i C1. Pri zatiahnutej streche sa eliminujú poveternostné podmienky a tak sa približujeme halovému prostrediu. 

ATP Championships 


FINÁLE 2021: N. DJOKOVIC - M. Berrettini 6-7 6-4 6-4 6-3 

PREKVAPENIE 2021: SF Hurkacza, ktorý porazil Federera a Medvedeva


TOP 4 2022: N. Djokovic, R. Nadal, C. Ruud, S. Tsitsipas

DIVOKÉ KARTY: T. Van Rijthoven, S. Wawrinka, J. Clarke, R. Peniston, Z. Bergs, L. Broady, P. Jubb, A. Gray

ODHLÁSENIA: S. Korda, A. Zverev, L. Harris, R. Federer, K. Nishikori, D. Thiem a všetci rusi a bielorusi


Úspešnosť underodogov od roku 2011: 21,68%


Trend u mužov je jasný: od používania novej a pomalšej (označenie: rye grass) trávy od roku 2002 nevyhral titul nik iný ako zo štvorice Federer (8x), Djokovic (6x), Nadal (2x) a Murray (2x). Po 17 rokoch (Goran Ivaniševič 2001) vyhral Wimbledon v roku 2018 tenista, ktorý pred Wimbledonom od začiatku sezóny nevyhral turnaj (N. Djokovic). 


Posledným kvalifikantom, ktorý skončil v QF turnaja je Bernard Tomic v roku 2011. 


Po tom, čo organizátori Wimbledonu sa rozhodli, že tenisti a tenistky z Ruska a Bieloruska nebudú môcť štartovať v All England clube sa ATP rozhodlo, že na Wimbledone sa nebudú udeľovať body. A tak sa stane napríklad to, že bezohľadu na to, či Novak Djokovic obháji svoj posledný titul aj tak príde o 2000 bodov a tak spadne po turnaji na 7. miesto v rankingu. 

 

Časť Novaka Djokovica:

 

Ak Nole nepostúpi do semifinále, tak to bude zrejme obrovské prekvapenie. I keď Novak neodohral ani jeden prípravný turnaj, tak v Hurlingame ukázal skvelú formu, keď nebezpečnému Augerovi nadelil 62 61. Za ďalšie je to víťaz posledných troch ročníkov a vyhral posledných 47 zápasov na tomto povrchu z 50. A v neposlednom rade ma mimoriadne slabučkú štvrtinu. V jeho časti sú hráči ako Basilashvili, Opelka, Sinner, Isner, Otte či Alcaraz a spomedzi nenasadených Murray, Wawrinka, Van Rijthoven. Nuž, muselo by sa zrodiť obrovské prekvapenie alebo Nole by musel mať zdravotné komplikácie aby nepostúpil. Dávno sme sa nedívali pri písaní preview na takúto štvrtinu s takto jasným favoritom. Ťažko napísať, či tu vôbec je niekto čiernym koňom, pretože Sinner a Alcaraz rozhodne nie sú fit a navyše bez výsledkov na tráve (Sinner stále nevyhral zápas na tráve v main draw ATP turnaja, Alcaraz v jedinom prípravnom exhibičnom zápase prehral dokonca s Ruudom). Opelka s Isnerom na tráve proste toľko toho neuhrajú aj keby servovali ako o život. Wawrinka s Murraym sú otázniky, ale nemyslíme si, že nejako prekvapia. Basil alebo Kokkinakis? Tí by sa mohli ukázať. Ale obaja tu môžu vyletieť v úvode.. Nole postúpi a zvyšok bude o tom kto chytí formu. Čakáme slabšie zápasy.

 

Časť Caspera Ruuda:

 

Casper nemôže byť na Wimblase fav na postup do semi ani omylom. Na trávu nemá hru, nevie sa na nej dobre hýbať a doposiaľ na ATP leveli má víťazstvá len minulý rok na Mallorce. Navyše v jeho časti sú hráči, ktorí trávu vedia. Sú to Dimitrov, Hurkacz, Mannarino, Norrie, Fucsovics, Bublik a ak si spomenú na dávnu formu tak teoreticky aj Goffin s Humbertom. Každopádne podľa nás Ruud do semi nepostúpi. Ako najväčší fav sa javí Hurkacz. Hubi vyhral Halle keď porazil Cressyho, Humberta, Felixa, Kyrgiosa a Medweda a navyše je to minuloročný semifinalista. To je jasným znakom silnej trávnatej formy za posledné obdobie. Zvyšok poľa má na to, aby prekvapili ale u každého sa dá nájsť dôvod prečo tomu tak nebude. Grigor proste už dlho nedokázal odohrať viac ako 1-2 dobré zápasy v rade. Mannarino je čierny kôň tak možno na prve dve – tri kola. Norrie na tráve stále dosť limitovaný najmä na heavy forehandovej strane. No a Marton alebo Bublik by mohli byt cierne kone. Oni hraju zhodou okolnosti proti sebe uz v prvom kole. Ak niekto postupi po dobrom vykone, tak sa oplati ho sledovať. Marton to na trave vie. Je to minuloročný štvrťfinalista a porazil tento rok prave aj Hurkacza v Stuttgarte, lenze posledné dva zápasy skrečoval kvôli chrbtu a my nevieme ako na tom je. Bublik má všetky zbrane na trávu, lenže u neho je to len a len o hlave. To je taka beta verzia Kyrgiosa. Vyjde konečne zo svojho tieňa ? Zrejme nie. Takže na postup tipujeme Hubiho.

 

Časť Stefanos Tsitsipasa:

 

Boooom. Stefanos to vychytal. Najprv sa potešil, že konečne dokázal vyhrať turnaj na tráve a potom mu zrejme zamrzol úsmev, ked videl svoju cast pavúka. A v nej Berrettini, De Minaur, Draper, Bautista a Nick Kyrgios. Na pohľad tam nie je až tak veľa nebezpečných hráčov, ale ich kvalita to vynahradi. O dvojici Nick a Matteo na tráve sa asi nemusime baviť. Obaja majú na to, aby kľudne dokráčali az do finále Wimbledonu a nikoho by to nemohlo prekvapiť. Bautista ukazoval na tráve solidnu formu a netreba zabúdať, že toto je neortodoxný španiel, ktorý má paradoxne lepšie výsledky mimo antuky a vo Wimbledone už 1 semifinále z roku 2019. No a s Demonom a mladučkým Draperom proste musíte rátať. Obaja sú schopní zatopit akémukoľvek favoritovi. Suma sumárum i keď Stefanos prichádza na Wimbledon s titulom z Mallorcy, tak podľa nás sa do semi Wimbledonu nepozrie. Akýkoľvek z vyššie spomenutých tenistov ho dokáže zastaviť a dvojicu Nick/Matteo neporazí. A tam by sme hľadali aj semifinalistu a dosť možno aj finalistu tohtoročného Wimbledonu.

 

Časť Rafu Nadala:

 

Okey, tak Rafu uz podceňovať nebudeme. Nevieme totiž, čo s nim zase vyviedol jeho medicínsky tím. Pretože Rafa končil RG rozhodne viac polámaný ako v celku a na barliach. On je titulom schopný obetovať všetko. A ten potenisový život možno už aj obetoval. V jeho časti sú len dve mená, ktoré vzbudzujú rešpekt a to Auger a Cilic. Lenže je tu veľká porcia takých nie veľmi viditeľných súperov, ale každý jeden to na tráve vie a teda sa toto dá označiť ako štvrtina s našlapnými mínami a my len budeme čakať, na ktorú Rafa stúpi. Querrey, Kudla, Van De Zandschulp, Ruusuvuori, Fritz, Evans, Cressy či Sock sú rozhodne hráči, ktorí sú zaujimaví pre hru na tráve. Ak sme v prvých troch štvrtinách hľadali postupujúcich medzi top favoritmi, tak tu by sme si dovolili povedať, že sa môže jednať o veľmi otvorenú štvrtinu. Rafa je otázny, ako mu zdravie vydrží, ale vyzerá, že poraziť ho nebude proste aj tak ľahké. Cilic mal famózny RG, ale na ešte silnejšej tráve nás prekvapil nie práve najlepším tenisom. Auger dlhodobo zaostáva za očakávaniami a to pole potenciálnych čiernych koní je celkom veľké. Takže pre nás úplne otvorená štvrtina. Ale trúfame si povedať, že Rafa si semi nezahrá.

Kto vyhra celý Wimbledon ? Toto je veľmi ťažká otázka. Ale už v preview sme naznačili, že by to mal byť jeden z top fav Djokovic/Berrettini/Hurkacz. Nick na to herne má, ale v hlave to stále nema usporiadané, natoľko aby vydržal toľko zápasov v rade s maximálnym sústredením. Náš favorit a tip je Matteo. 

 

 

WTA Championships 


FINÁLE 2021:  A. BARTY - Ka. Plíšková 6-3 6-7 6-3

PREKVAPENIE 2021: QF Tomljanovic a Golubic, E. Raducanu


TOP 4 2022: I. Swiatek, A. Kontaveit, O. Jabeur, P. Badosa

ODHLÁSENIA: Fernandez, Vondroušová, Cristian, Svitolina, Osaka, Bouchard, Kenin, Konjuh, Sherif

DIVOKÉ KARTY: Sonay Kartal, Katie Boulter, Jodie Burrage, Serena Williams, Katie Swan, Yuriko Miyazaki, Daria Saville


Úspešnosť underdogov od roku 2011: 27,09%


Na turnaji v posledných dvoch dekádach dominovali sestry Williamsové. Od roku 2000 si sestry Williamsové rozdelili 12 titulov (ten posledný vyhrala Serena v roku 2016, odvtedy prehrala vo finále 2 krát), pričom vo finále bola minimálne jedna z nich v 15 finálových zápasov z posledných 20. Od roku 1998 (J. Novotná) čakáme na tenistku, ktorá by vyhrala Wimbledon - Eastbourne double.

 

Časť Igy Swiatek:


Netušíme, čo čakať od Igy. Na jednej strane naposledy prehrala vo februári ! Na druhej strane neodohrala na tráve ani jeden prípravný zapas. No jej hra je tak komplexná, že by tu nemala mat problem. Navyše jej jediný juniorský singlový Grand Slam titul je práve z Wimbledonu. Len ci jej vydržala aj forma? Pôvodne sme si brúsili zuby, že si na Igu posvietime a rovno povieme, že sme jej neverili. Už aj štatisticky proste by ta prehra mala prísť. Navyše po dlhšej pauzy bez tenisu. Avšak jej časť sa podobá tej u mužov, kde to Nole proste vychytal. Iga tu ma hráčky ako Putintseva, Teichmann, Krejcikova, Muguruza, Andreescu, Vandeweghe, Rybakina ci Pegula. A odtiaľ ju neporazi z nich v ich súčasných formách asi žiadna. Buď sú to hračky, ktoré na tráve nehrajú dobre ako napr Teichmann, alebo su to hracky ktore nie su fit ako Bara. Alebo sú to tenistky, u ktorých nikto nevie čo čakať ako taká Andreescu. Ale nie je tu žiadna tenistka, ktorá by sa nám páčila na tolko, aby sme ju videli ako jasnu vyzývateľku pre poľské superstar. Čisto teoreticky by mohla prekvapiť ešte minuloročná štvrťfinalistka Tomljanovic, ale jej forma je tiež extrémne kolísavá a v poslednom čase je skôr podpriemerná. 


Časť Pauly Badosy:


Paula do semi nepostupi. To je ekvivalent mužskej časti s Ruudom. Proste Paula nie je dobrou hračkou pre travnate povrchy a navyše je pekelne mimo formu a psycho pohodu. A aby toho nebolo málo a nemusela mať obavy, či má alebo nemá šancu na úspech, tak do pavúka jej žreb nadelil Kvitovu, Giorgi, Halep, Gauff, Anisimovu, Serenu ci Karolinu Pliskovu. Tak odtialto Paula teda rozhodne nepostupi. Ak ano, tak to budeme považovať za velmi veľmi veľké prekvapenie. A teda kto ano ? Tak Serenu za fav nemôže považovať nikto, ani Mouratoglou uz nie. Petra zažiarila v Eastbourne, ale nebol to len náhodný výstrel do tmy ? Karolina vyzerala, ze sa zlepšuje a potom prišla prehra s Boulter po nevýraznom výkone a ako hračku na dlhý turnaj ju nemôžeme mať za fav a nemyslíme si, že tak obháji minuloročné finále. S Boulter si môže dať odvetu už v druhom kole. Simona preventívne skrečovala v Bad Homburgu, ale ona má ten isty problem ako Karolina. A to ten, že jej neveríme, že odohra 5-6 kvalitných zápasov po sebe. A tak to vidíme na Giorgi alebo Gauff. Camila ma parádnu hru na trávu a ak jej vydrží forma z Eastbourne, tak to môže byť veľmi nepríjemná hráčka a Cori snad konečne po RG ukáže, že je to absolutne jasna tenistka do top 10 na pár dlhých rokov. Prekvapiť by mohli Muchova, Brengle alebo nenápadná Schunk, ktorá tu minulý rok ako nenasadená tenistka hrala medzi juniorkami finále.


Časť Ons Jabeur:


Velmi ťažko predikovateľná štvrtina. Aj zaujímavá z pohľadu tenisových odborníkov, aj menej láka možno pre bežného TV fanúšika. Ons má formu, hru aj potenciál na postup do semi. Lenže po zápase na RG (kedy po super antuke vypadla hneď v prvom kole s Linette) sa trosku bojime, aby opäť nevybuchla. Každopádne je jednoznačne najväčšou fav na postup. Spoločnosť jej robi Collins, Riske, Garcia, Raducanu, Van Uytvanck, Kerber, Mertens, Kanepi ci Marino. Táto časť by sa dala označiť za ekvivalent tej Nadalovej u mužov. Jasná favoritka, ale kopec mien, ktoré sú proste tak kvalitné a nebezpečné, že môžu prekvapiť. Aj tu by sme si dovolili povedať, že sa jedná asi o najotvorenejšiu časť pavúka. A veľmi budeme zvedavý, ako sa predstavia travárky ako sú Riske, Van Uytvanck či Kerber. Tie by mohli spôsobiť veľké prekvapenia. Postúpi do semi Alison ? A ktorá ?


Časť Anett Kontaveit:


Tak a tu je to opäť omnoho prehladnejsie. Začneme tým základným tvrdením. Anett sa do semi nepozrie. Nemá formu, pohodu a hned niekoľko jej súperiek by ju malo v pohode poraziť. Menovite Niemeier, Haddad Maia, Bencic, Ostapenko či Sakkari. Bencic naposledy skrečovala v Berline, Niemier je stále niekde na začiatku potencionálne solídnej kariéry a tak nám ostávajú tri mená alebo niektorá z tenistiek, s ktorými nerátame. Ak niektorá štvrtina prinesie veľké prekvapenie tak táto. Preto Ostapenko by zrejme prekvapením nebola, ale u nej je to skôr o kondičke. Sakkari, Haddad Maia a dalšie tenistky sú rozhodne prekvapenim. Maria, aj keď je v rebríčku vysoko, tak na tráve nevzbudzuje potrebný rešpekt. O Beatriz sme písali mnoho krát a keď sme už pomaly nad ňou zlomili palicu tak predviedla ohromnú trávnatú formu a s bilanciou 12-1 z tohtoročnej prípravy je jasne potenciálne prekvapenie. Veľa však bude záležať od Belindy ako na tom bude zdravotne fit. Kazdopadne toto je otvorená časť a tu by sa mali hráčky pobiť o veľký úspech.


A kto podľa nás získa titul ?


Myslim si, že to nebude ani jedna z top 2 hráčok a teda nie Iga a nie Anett. Jabeur už do okruhu fav zaradíme. Každopádne očakávame jednu hračku vo finále, ktorá nebude v top16 nasadených. Napr. taká Van Uytvanck by bolo totálne nečakane finálové meno, ale po hernej stránke by to nemusel byť až taký šok. Konkrétnu víťazku si netrufneme tipovať. Očakávame však, že to bude travárka, teda tenistka, ktorá buď už má aspoň 2 finálové účasti na trávnatych turnajoch alebo hrala na Wimbledon semi a lepšie.

 

Vidieť komentáre a komentovať môže len prihlásený používateľ...
Napíšte komentár...
Napíšte komentár...

VIP preview Dubaj, Acapulco, Santiago a Mo...

26.02.2023 18:37 zobraziť...

VIP preview ATP Doha, Rio de Janeiro, Mars...

19.02.2023 11:30 zobraziť...

VIP preview Rotterdam, Buenos Aires, Delra...

12.02.2023 14:40 zobraziť...

Australian open preview

15.01.2023 12:06 zobraziť...

VIP preview - 2. týždeň

08.01.2023 18:43 zobraziť...

VIP preview - 1. týždeň 2023

01.01.2023 19:49 zobraziť...

VIP Paris Masters PREVIEW

31.10.2022 09:43 zobraziť...

VIP Viedeň a Bazilej preview

23.10.2022 20:57 zobraziť...

VIP preview Antwerp, Stockholm, Napoli a G...

16.10.2022 18:36 zobraziť...

VIP Gijon, Florencia, Cluj a San Diego pre...

09.10.2022 17:11 zobraziť...

VIP Astana, Tokyo, Ostrava a Monastir prev...

03.10.2022 11:52 zobraziť...

VIP Sofia, Tel Aviv, Seoul, Parma a Tallin...

24.09.2022 15:47 zobraziť...

VIP Metz, San Diego, Tokyo a Seoul preview

18.09.2022 19:00 zobraziť...

VIP US open preview

29.08.2022 12:06 zobraziť...

VIP Winston Salem a Cleveland PREVIEW

21.08.2022 12:58 zobraziť...

VIP Cincinnati preview

15.08.2022 11:32 zobraziť...

VIP Canadian Masters preview

08.08.2022 11:34 zobraziť...

VIP PREVIEW Washington, Los Cabos a San Jo...

31.07.2022 14:01 zobraziť...

VIP PREVIEW Umag, Kitzbuhel, Atlanta, Prah...

31.07.2022 14:00 zobraziť...

VIP PREVIEW Hamburg, Gstaad a Palermo

17.07.2022 13:55 zobraziť...

VIP Bastad, Newport, Lausanne a Budapešť...

11.07.2022 11:46 zobraziť...

VIP WImbledon preview

02.07.2022 13:17 zobraziť...

VIP Eastbourne, Mallorca a Bad Homburg pre...

19.06.2022 10:24 zobraziť...

VIP PREVIEW Queens, Halle, Berlin a Birmin...

12.06.2022 10:38 zobraziť...

VIP PREVIEW Stuttgart, Nottingham a Hertog...

05.06.2022 20:50 zobraziť...

PREČO NEKUPOVAŤ TIPY OD RESELLERA

21.01.2021 15:21 zobraziť...

Budúcnosť stávkovania

15.01.2021 15:11 zobraziť...

Arbitráže a dropping odds

03.01.2021 11:29 zobraziť...

Kamenné pobočky vs online stávkové kan...

24.12.2020 13:04 zobraziť...

Systémy používané v bettingu

24.12.2020 12:53 zobraziť...

Veľké vs malé ligy

24.12.2020 12:28 zobraziť...

Odpredávanie tiketov

20.12.2020 16:01 zobraziť...

Psychológia v stávkovaní

16.12.2020 18:23 zobraziť...

Ako fungujú stávkové kancelárie? Preč...

03.12.2020 20:29 zobraziť...

Všetko je to hazard

29.11.2020 12:09 zobraziť...

Prestaň gambliť, začni zarábať! 3. Ma...

17.05.2020 12:52 zobraziť...

Prestaň gambliť, začni zarábať! 2. Vs...

08.05.2020 11:19 zobraziť...

Prestaň gambliť, začni zarábať! 1. Vy...

03.05.2020 17:54 zobraziť...

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).