Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistrácia

Stávkujte so skupinou Lucky_bets_

Základné info

Som študent , ktorého baví tipovať , povyhrával som nejaké tie tikety a chcel by som pomôcť ľudom zarobiť si nejake peniaze z pohodlia domova.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: domhun4@gmail.com

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu .

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny Lucky_bets_.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Február 20230000
Január 20237.26108.548.5412
December 2022-46.2473.58-26.4224
November 202271.89129.8329.8335
Október 202231.22113.5113.5134
September 202264.38134.4334.4327
August 2022-14.371.4-28.68
Júl 2022-330-1004

Graf úspešnosti



Posledné tipy


Lucky_bets_
29.01.2023
7/10
VIP TIP
Lost
Nemecka liga
Leverkusen - Dortmund
Počet striel v zápase viac ako 9.5
1.70
29.01.2023 17:29
Talianska liga
Lazio - Fiorentina
Počet gólov hostia viac sko 0.5
1.43
29.01.2023 18:33
Talianska liga
Neapol - As Rim
Viac striel domáci
1.43
29.01.2023 20:40
Lucky_bets_
22.01.2023
7/10
VIP TIP
Lost
Anglicka liga
Arsenal - United
Počet faulov domáci viac ako 9.5
1.84
22.01.2023 17:27
Talianska liga
Monza - Sasuolo
Počet gólov hostia viac ako 0.5
1.33
22.01.2023 15:00
Anglicka liga
Leeds - Brentforf
Počet rohov domáci menej ako 6.5
1.46
22.01.2023 15:00
Lucky_bets_
22.01.2023
8/10
VIP TIP
Lost
Ufc
Texeira- Hill
1
2.07
22.01.2023 06:00
Lucky_bets_
15.01.2023
8/10
VIP TIP
Lost
Španielsky superpohar
Barcelona - Real Madrid
Víťaz zápasu do rozhodnutia 2
2.20
15.01.2023 20:00
Lucky_bets_
14.01.2023
6/10
VIP TIP
Win
Anglicka liga
Manchester United - Manchester City
1x
1.94
14.01.2023 13:19
Anglicka liga
Brighton - Liverpool
Počet gólov v zápase viac ako 2.5
1.61
14.01.2023 16:00
PUSH
Spanielska liga
Girona - Sevilla
Počet gólov v zápase menej ako 3.0
1.41
14.01.2023 16:15
Anglicka Liga
Everton - Southamptom
Počet gólov v zápase viac ako 1.5
1.41
14.01.2023 16:00

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).