Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistrácia

Stávkujte so skupinou Lucky_bets_

Základné info

Som študent , ktorého baví tipovať , povyhrával som nejaké tie tikety a chcel by som pomôcť ľudom zarobiť si nejake peniaze z pohodlia domova.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: domhun4@gmail.com

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu .

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny Lucky_bets_.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Február 2024-18.3190.05-9.9523
Január 2024-36.782.44-17.5625
December 2023-25.8891.81-8.1940
November 2023147.16177.0577.0526
Október 202350.67123.7923.7930
September 202344.72123.4223.4228
August 202346.55124.3724.3731
Júl 20230000

Graf úspešnosti



Posledné tipy


Lucky_bets_
19.02.2024
10/10
VIP TIP
Lost
Anglicka liga
Everton - Crystal Palace
Poclas alebo zápas 1
1.53
19.02.2024 21:00
Spanielska liga
Bilbao - Girona
Obaja gól
1.60
19.02.2024 21:00
Lucky_bets_
18.02.2024
8/10
VIP TIP
Lost
Anglicka liga
Luton - Manchester United
Počet striel na bránku domaci viac ako 3.5
1.70
18.02.2024 17:28
Nemecka liga
Freiburg - Frankfurt
Počet gólov viac ako 1.5
1.33
18.02.2024 15:29
Nemecka liga
Bochum - Bayern
2
1.35
18.02.2024 17:28
Lucky_bets_
17.02.2024
10/10
VIP TIP
Lost
Nhl
Boston - Kings
Víťaz zápasu do rozhodnutia 1
1.65
17.02.2024 18:29
Lucky_bets_
17.02.2024
6/10
VIP TIP
Lost
Anglicka liga
Brentford - Liverpool
Polčas alebo zápas 2
1.44
17.02.2024 13:47
Anglicka liga
Newcastle - Bornemouth
1x
1.33
17.02.2024 16:00
Talianska liga
Verona - Juventus
Polčas alebo zápas 2
1.50
17.02.2024 18:00
Spanielska liga
Atletico Madrid - Las Palmas
1
1.45
17.02.2024 14:00
Lucky_bets_
16.02.2024
8/10
VIP TIP
Lost
Nemecka liga
Kolín - Brémy
Počet striel na bránku viac ako 7.5
1.50
16.02.2024 21:00

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).