Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistrácia

Často kladené otázky

Čo je BetExpert.sk?

Najcennejšia komodita na svete sú informácie. BetExpert.sk je verejná služba, vďaka ktorej sa dokážete dostať k tým OK informáciam, k tipom a analýzam, ktoré ponúkajú u nás zaregistrovaní tiperi a zároveň ide o nezávislú autoritu, ktorá spravuje a verifikuje ich služby. Každý tip od každého tipera je v reálnom čase overený a verifikovaný. Nepoužívame žiadne auto-algoritmy, každá stávka prejde fyzicky našimi rukami/očami. Kurzy, ktoré zverejňujeme, sú v danom čase na 100% pravdivé a verifikované. Pri verifikácii kurzov sa z pravidla spoliehame na dlhodobo a kvalitne fungujúci www.oddsportal.com.


Musím mať viac ako 18 rokov aby som mohlo využívať služby BetExpert.sk?

Áno, táto stránka je určená výhradne osobám starším ako 18 rokov.


Prečo by ste mali používať naše služby?

tiperi v našom servise sú úspešní, tvrdo pracujúci analytici, ktorí majú za sebou úspešnú, viac-ročnú prax na poli športových stávok. Pomáhajú vám dobehnúť značné nevýhody, ktoré máte od štartu pri stávkovaní voči stávkovým kanceláriam.


Kto je to tiper?

tiper je človek, ktorý sa venuje analyzovaniu a tipovaniu na športové udalosti, pričom tieto analýzy a tipy predáva ďalej svojim vlastným zákazníkom.


Ako sa môžem stať tiperom?

V prípade záujmu o spoluprácu nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár.


Aké platobné metódy sú dostupné? Ako zaplatím za vaše služby?

Momentálne môžete za služby tiperov zaplatiť nasledovne: priamym prevodom na bankový účet, okamžitým bankovým prevodom prostredníctvom systému TrustPay (ČSOB, Fio Banka, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, SBERBANK, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka, ZUNO, Česká spořitelna, Equa Bank, GE Money Bank, Komerční banka, Reiffeisen Bank), prostredníctvom PayPal alebo akoukoľvek kreditnou / debetnou kartou VISA, MasterCard, Maestro.


Ako si môžem otvoriť účet?

Stačí sa jednoducho zaregistrovať alebo sa prihlásiť cez FACEBOOK konto.


Koľko stojí predplatné (VIP členstvo)?

Výška predplatného nie je pevne stanovená, záleží na cene VIP predplateného obdobia vybranej tiperskej skupiny. Platí, že čím dlhsie predplatné, tým nižšia je výška mesačného predplatného.


Dostanem nejaký bonus za odporučenie priateľa?

Áno. Za odporučenie priateľa dostanete bonus vo výške 20% jeho prvého zakúpeného kreditu. Váš priateľ dostane presne taký istý bonus ako aj vy, čiže ku prvej platbe automaticky navýšený kredit o 20%.


Ako často budem dostávať tipy?

Záleží od vami predplateného tipera. Info o počte tipov za mesiac sa dozviete priamo v jeho profile. Nepísaným pravidlom je u nás 20 tipov/analýz mesačne.


Mám nejakú záruku, že budem v zisku?

Keďže ide o stávkovanie, nikdy nie je nič isté. Samozrejme, výkonnosti tiperov ponúkajúcich svoje služby, sú ľahko prístupné, vy sa rozhodnete, ktorému budete dôverovať.


Môžem po zakúpení kreditu zažiadať o storno, prípadne dostanem naspäť nevyčerpaný kredit pokiaľ už nemám viac záujem o zakúpenie služieb tiperov?

Zakúpený kredit nie je možné vyplatiť naspäť. Taktiež nie je môžné po zakúpení balíka od nejakého tipera, chcieť zmenu za nejakého iného tipera, preto pri kúpe balíka vyberajte správne.


Akým spôsobom budem dostávať predplatené tipy?

Vo svojom profile si môžte zvoliť, či chcete dostávať tipy emailom, na facebook (notifikácie), alebo kľudne cez všetky tieto kanály zároveň.


Dá sa moje členstvo pozastvaiť na určité obdobie?

Áno, pre prípad, že odchádzate napr. na dovolenku alebo si len od stávkovania chcete chvíľu oddýchnuť, si Vaše členstvo môžete pozastaviť v nastaveniach vášho účtu. Táto služba je jednorazovo spoplatnená sumou €1.


Ako si zmením heslo, prípadne, čo ak zabudnem aké mám heslo?

Zmena hesla je môžná po prihlásení v sekcii Môj účet. V prípade že ste zabudli aké je vaše heslo, kliknite na "ZABUDOL SOM HESLO" v sekcii prihlásenie.


Zaplatil som si predplatné ale žiadne tipy nedostávam.

V takomto prípade si nazabudnite pozriet aj SPAM záložku/priečinok vo vašej e-mailovej schránke, v prípade že maily končia tam, pridajte si nás na white list (pokiaľ neviete, ako na to, radi poradíme). V prípade, že vám naše maily nechodia vôbec a ste si istý/á, že vám nevypršalo predplatné, prosím kontaktujte nás cez kontaktný formulár.


Je možné dostať predplatné zadarmo?

Áno, je to možné a pri troche šťastia aj dosť pravdepodobné :-) Viacero našich tiperov ponúka možnosť získať nejaký balík ako výhru v súťaži, ktoré si organizujú napr. prostredníctvom facebookových fanpage stránok.


Dostanem doklad o zakúpení kreditu?

Je to pre nás samozrejmosť. Doklad o každej úhrade nájdete v sekcii Môj účet, podsekcia Moje platby. Môžete si ho vytlačit a použiť ako daňový doklad.


Nespokojnosť? Na koho sa môžem obrátiť?

Veríme, že tento bod nebude nikoho zaujímať :-) No v prípade sťažností, reklamácií alebo podnetov nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár alebo na e-mailovej adrese info@betexpert.sk

6 pravidiel úspechu

1.) Peniaze na stávkovanie (bankroll).

Sú to peniaze, ktoré Vám nikdy nebudú chýbať pre bežné fungovanie v spoločnosti. Peniaze, ktoré chcete zhodnotiť, podobne ako pri vklade do banky. V žiadnom prípade nestávkujte za peniaze určené na živobytie, "neskúšajte šťastie", toto je väčšinou hlavný dôvod osobného zlyhania a cesta k rýchlemu bankrotu.


2.) Striktné dodržiavanie odporúčaných stávok (vklad, dôveryhodnosť).

Pomer pri každom tipe (1/3, 2/3, 3/3... 10/10) hovorí o dôveryhodnosti na daný tip. Je to percentuálne vyjadrenie stávky z mesačného bankrollu (1%, 2%, 3%... 10%). Všetky naše tiperské skupiny toto pravidlo dodržujú. Na jeden tiket neodporúčame nikdy dať viac ako 3 športové udalosti.
Príklad (mesačný bankroll je €5000): zápas Djokovic vs. Murray, tip 1, kurz 1.2, dôvera 2/3. Znamená stávku na Djokovic v sume €100 (2% z €5000).


3.) Správa financií, prostriedkov (money-management).

Absolútny základ úspešného tipera. Zlaté pravidlo hovorí, že žiadna stávka nemôže prekročiť 5% z mesačného bankrollu. My sme ešte opartnejší, ide nám o dlhodobý a udržateľný stav finančného rastu, preto odporúčame maximálne vklady do 3%. Zlé (červené) série takto nikdy nepokazia vašu radosť na konci mesiaca pri pohľade na stav vášho konta.


4.) Výber stávkovej kancelárie.

Nemôžeme vám odporučiť konkrétnu stávkovú kanceláriu, môžeme len pripomenúť, že niektoré slovenské sú na tom s kurzami, manipulačnými poplatkami a ďalšími službami oveľa horšie, ako tie zahraničné. www.oddsportal.com je pri výbere stávkovej kancelárie tá správna cesta, ako naše odporúčania čo najlepšie zhodnotiť.


5.) Veďte si pravidelné štatistiky.

Nie je to nič zložité, postačí základná znalosť programu Excel. Pre našich členov pripravujeme aj online verziu komplexného nástroja, v ktorom budete mať vždy všetko prehľadne pod kontrolou. Už čoskoro a bez podmienky VIP členstva.


6.) Last but not least!

Psychická pohoda, rozvážnosť, udržanie emócií a maximálna disciplína pri dodržiavaní predchádzajúcich bodov. Veľa šťastia...

Všeobecné obchodné a reklamačné podmienky

1.) Úvodné ustanovenia

a) Tieto obchodné a reklamačné podmienky (ďalej len "podmienky") platia pre poskytovanie služieb (definované v bode 2c) na webovej lokalite www.betexpert.sk (ďalej len "portál") prevádzkovanú poskytovateľom (definované v bode 2b).

b) Tieto podmienky stanovujú a vymedzujú práva a povinnosti prevádzkovateľa a užívateľa (definované v bode 2a) poskytovaných služieb. Užívateľ vyjadruje svoj súhlas s týmito podmienkami registráciou (vyplnením a odoslaním elektronického formulára) na portáli (www.betexpert.sk/registracia) alebo objednávkou služieb, kde je uvedené, že ďalšim používaním je vyslovený jasný súhlas s ich obsahom.

2.) Definície

a) Užívateľom je fyzická osoba, ktorá dovŕšila najneskôr v deň registrácie na portáli 18 rokov (ďalej len "užívateľ"). Užívateľ má na portáli zriadený svoj účet (definované v bode 2d).

b) Poskytovateľom je Procard Slovakia, s.r.o. so sídlom Sidónie Sakalovej 1351/22A, Bytča, Slovenská republika, IČO: 46557423 (ďalej len "poskytovateľ"). Poskytovateľ nie je platca DPH.

c) Službou sa rozumie poskytovanie informácií užívateľovi na základe vyžiadania, ktoré sú najmä, nie však výlučne, z oblasti odporúčania na športové zápasy a udalosti. Tieto informácie nie sú zaväzné. Informácie sú prevádzkovateľom obstarávané na základe algoritmického spracovania počítačových dát alebo vlastných analýz od tretích osôb alebo organizácií. Služby sú užívateľovi doručované elektronickou formou a to e-mailom alebo notifikáciou na sieti Facebook.

d) Užívateľský účet je časť portálu, kde sú uvedené všetky uchovávané informácie o užívateľovi. Informácie sú zadávané užívateľom. Technické a systémové informnácie v užívateľskom účte spravuje prevádzkovateľ. Užívateľský účet je chránený prihlasovacími údajmi (meno, heslo). Elektronická komunikácia medzi užívateľom a portálom je zabezpečená platným bezpečnostným SSL certifikátom. Užívateľský účet je určený výhradne užívateľovi a je neprenosný. Užívateľ sa zaväzuje pri registrácií alebo aktualizácií účtu zadávať úplné a správne informácie. Užívateľ je povinný aktualizovať údaje v účte pri akejkoľvek zmene. Poskytovateľ nie je povinný správnosť údajov v užívateľskom účte overovať. Užívateľský účet je založený na dobu neurčitú. Zrušenie užívateľského účtu je realizované na základe výzvy zo strany užívateľa a to písomnou alebo e-mailovou formou na adresu poskytovateľa. Poskytovateľ má právo zablokovať alebo zrušiť užívateľský účet, ak vzniknú pochybnosti o správnosti vyplnených údajov alebo ak užívateľ poruší svoje povinnosti definované v týchto podmienkach. Užívateľ berie na vedomie, že v dôsledku softvérovej údržby portálu, môže byť jeho účet dočasne neprístupný.

3.) Objednanie a dodanie služieb

a) Rozsah a ceny služieb sú definované v príslušných častiach portálu (cenník služieb) a poskytovateľ má právo meniť ich bez predchádzajúceho upozornenia. Platnosť rozsahu a cien služieb je definovaná výlučne po dobu ich zobrazenia na portáli.

b) Služby sú dodávané na základe objednávky zo strany užívateľa. Objednávka je realizovaná priamo na portáli alebo e-mailom na adresu poskytovateľa. Cena za službu je odpočítaná z aktuálneho kreditného stavu v užívateľskom účte. Kreditný stav na užívateľskom účte sa navyšuje o čiastku v EUR, ktorú užívateľ uhrádza na účet poskytovateľa. Daňový doklad je užívateľovi prístupný v jeho užívateľskom účte (sekcia "Moje platby"). Poskytovateľ má právo odmietnuť objednávku užívateľa, ak jeho kreditný stav je menší ako cena za objednávanú službu. Kreditný stav na užívateľskom účte je nevratný a je platný do doby jeho úplného vyčerpania objednávkou služieb alebo ukončením činnosti poskytovateľa.

c) Poskytovateľ má právo odmietnuť objednávku od užívateľa, ktorý v minulosti porušil tieto všeobecné obchodné podmienky.

d) Dodanie služieb je ihneď po platnej objednávke od užívateľa. Služba je dodávaná v intervaloch, tak ako je uvedené pri jej objednávke.

4.) Obmedzenie zodpovednosti poskytovateľa

a) Poskytovateľ sa zaväzuje chrániť údaje uvedené v užívateľskom účte na základe zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

b) Poskytovateľ neposkytne údaje uvedené v užívateľskom účte bez predchádzajúceho súhlasu užívateľa tretej strane.

c) Využitie služieb mimo územia Slovenskej republiky je na vlastnú zodpovednosť užívateľa.

d) Poskytovateľ nenesie zodpovednosť za finančnú alebo inú stratu, ktorá bola spôsobená využitím alebo sporostredkovaním informácií z poskytovaných služieb. Poskytovateľ negarantuje správnosť ani úplnosť poskytovaných informácií.

e) Poskytovateľ nenesie zodpovednosť za obsah verejných príspevkov na portáli, vyhradzuje si ale právo na odstránenie takéhoto obsahu, ak je v rozpore s dobrými mravmi alebo v rozpore s platnou legislatívou Slovenskej republiky alebo nadriadených právnych noriem. Verejnými príspevkami sa rozumie najmä taký textový a grafický obsah, ktorý nebol pridaný poskytovateľom.

f) Poskytovateľ nenesie zodpovednosť za obsah stránok, na ktoré smeruje odkaz z portálu alebo je na portáli uvedená adresa takejto stránky.

5.) Práva a povinnosti užívateľa

a) Užívateľ má právo uplatnovať svoje nároky na základe zákona číslo 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji.

b) Užívateľ súhlasí so spracovaním jeho údajov poskytovateľom.

c) Objednané služby sú určené výhradne užívateľovi, ktorý si ich objednal. Užívateľ sa zaväzuje neposkytnúť informácie z objednaných služieb tretej strane.

d) V prípade porušenia bodu 5c je užívateľ povinný uhradiť poskytovateľovi zmluvnú pokutu vo výške 5000 € (slovom päť tisíc eur).

6.) Reklamácie

a) Prípadné reklamácie vyrieši poskytovateľ k spokojnosti zákazníka individuálnou dohodou a v súlade s platným právnym poriadkom a týmito podmienkami.

b) Poskytovateľ sa zaväzuje k vyjadreniu najneskôr do 30 kalendárnych dní od prijatia reklamácie.

7.) Komunikácia

a) Komunikácia medzi poskytovateľom a užívateľom prebieha výlučne elektronickou alebo písomnou formou.

b) Poskytovateľ nie je povinný riešiť podnety telefonicky.

c) Výhradný e-mailový kontakt na poskytovateľa je adresa info@betexpert.sk

8.) Záverečné ustanovenia

a) Tieto obchodné a reklamačné podmienky majú účinnosť od 01.12.2014.

b) Podmienky môžu byť upravované poskytovateľom bez predchádzajúceho upozornenia.

Kontaktný formulár

Pred odoslaním vašej otázky odporúčame dôkladné prečítanie sekcie časté otázky / FAQ. Je veľmi pravdepodobné, že tam nájdete odpoveď.

Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).