Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistrácia

Stávkujte so skupinou TennisLovers

Základné info

TennisLovers

Voláme sa Tennis Lovers. Sme najstaršia tipstérska skupina na Slovensku, ktorá je na trhu už 9 rokov. Sami navštevujeme turnaje v okolí, nazbierali sme veľké množstvo kontaktov, máme informácie zo zákulisia, vedieme si vlastné štatistiky čo nám pomáha mať edge pred bookmakermi.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Tenis

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: tennislovers@betexpert.sk

Blog

Napíšte komentár...

VIP Eastbourne, Mallorca a Bad Homburg...

23.06.2024 11:33 zobraziť...

VIP Stuttgart, Hertogenbosch a Notting...

13.06.2024 11:00 zobraziť...

VIP Roland Garros preview - 2. časť

25.05.2024 11:25 zobraziť...

VIP Roland Garros preview - 1. časť

24.05.2024 21:38 zobraziť...

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu alebo o nej vždy informujeme na našej Facebook stránke.

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny TennisLovers.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Jún 20242.52107.887.8816
Máj 2024-3.0488.31-11.6913
Apríl 20248.96126.3526.3518
Marec 20248.78125.8225.8218
Február 2024-20.6650.81-49.1922
Január 202415.84131.6831.6826
December 20230.6115153
November 2023-160-1008

Graf úspešnosti



Posledné tenisové tipy


TennisLovers
20.06.2024
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Halle
J.Duckworth - H.Hurkacz
DUCKWORTH +1.5sets / vyhra aspon jeden set
2.24
20.06.2024 12:00
TennisLovers
20.06.2024
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Berlin
Kudermetova V. - Rybakina E.
KUDERMETOVA 1. SET
3.00
20.06.2024 11:00
TennisLovers
20.06.2024
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Berlin
E.Alexandrova - C.Gauff
ALEXANDROVA win first set / vyhra prvy set
2.38
20.06.2024 13:00
TennisLovers
18.06.2024
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Birmingham
A.Rajecki - D.Shnaider
RAJECKI
4.00
18.06.2024 15:00
TennisLovers
18.06.2024
2/3
VIP TIP
Win
ATP Halle
A.Rublev - M.Giron
GIRON vyhra prvy set / win first set
3.20
18.06.2024 12:00

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).