Profesionálne poradenstvo a verifikácia tipov

PrihlásenieRegistrácia

Stávkujte so skupinou TennisLovers

Základné info

TennisLovers

Voláme sa Tennis Lovers. Sme najstaršia tipstérska skupina na Slovensku, ktorá je na trhu už 9 rokov. Sami navštevujeme turnaje v okolí, nazbierali sme veľké množstvo kontaktov, máme informácie zo zákulisia, vedieme si vlastné štatistiky čo nám pomáha mať edge pred bookmakermi.

Naše štatistiky

Profit (units)
 
ROI
 
Yield
 
Počet tipov
 

Najviac tipujeme na:

Tenis

VIP členstvo


Každý balík obsahuje: tipy na E-MAIL / SMS / Facebook, prehľady, správa účtu, štatistiky.
INFO-EMAIL: tennislovers@betexpert.sk

Blog

Napíšte komentár...

VIP Rio de Janeiro, Doha, Los Cabos a ...

17.02.2024 13:09 zobraziť...

VIP Rotterdam, Buenos Aires, Delray Be...

10.02.2024 16:54 zobraziť...

VIP preview Cordoba, Marseille, Dallas...

05.02.2024 08:44 zobraziť...

VIP Australian open preview

13.01.2024 19:13 zobraziť...

PLATBA PO ZÁPASE

Je to možnosť, ako získať kvalitné tipy aj bez aktívneho VIP členstva. Stačí, že máte vo Vašom konte minimálny kredit vo výške €10 alebo máte na svojom FB účte aspoň 20 priateľov a potvrdíte svoj záujem o daný tip. Aktuálnu ponuku tipov PLATBA PO ZÁPASE nájdete tu alebo o nej vždy informujeme na našej Facebook stránke.

Naši VIP členovia majú tieto tipy samozrejme vždy zadarmo!

Boli ste prihlásený na odber noviniek zo skupiny TennisLovers.
Na vašu e-mailovú adresu bol odoslaný e-mail s potvrdzujúcimi informáciami.

OK
auto

Štatistika po mesiacoch

Mesiac Profit (units) ROI Yield Počet tipov
Február 2024-12.6662.76-37.2418
Január 202415.84131.6831.6826
December 20230.6115153
November 2023-160-1008
Október 202313.78128.1228.1225
September 202317.44148.4448.4418
August 2023-11.8681.17-18.8332
Júl 2023-6.1589.03-10.9729

Graf úspešnosti



Posledné tenisové tipy


TennisLovers
20.02.2024
2/3
VIP TIP
Push
PUSH
ATP Doha
Griekspoor T. - Grenier H.
GRENIER 1.SET
3.00
20.02.2024 15:00
TennisLovers
19.02.2024
2/3
VIP TIP
Lost
WTA Dubai
Tomova V. - Samsonova L.
TOMOVA
4.41
19.02.2024 13:20
TennisLovers
17.02.2024
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Rotterdam
J.Sinner - T.Griekspoor
GRIEKSPOOR vyhra aspon jeden set / +1.5s
2.66
17.02.2024 19:00
TennisLovers
17.02.2024
2/3
VIP TIP
Lost
ATP Delray Beach
Fritz T. - Giron M.
GIRON hcp +3 gemy
1.96
18.02.2024 02:00
TennisLovers
15.02.2024
2/3
VIP TIP
Win
ATP Buenos Aires
A.Vavassori - L.Djere
VAVASSORI
2.30
15.02.2024 17:30

Ak si želáte kúpiť predplatné, tak sa musíte PRIHLÁSIŤ.
Ak ešte nemáte konto, ZAREGISTRUJTE SA.

Zatvoriť
auto
Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies (viac info).