PAUL 1. SET
5.00
04.05.2021 12:30
Tip bol odoslaný: 04.05.2021 10:34

Aktuálny kurz na bet365 je extrémny. Paul odohral solídne prvé kolo, s Martinezom vyhral 2-0 s brejkom v oboch setoch, pričom pri zapojení len 53% prvého setu ponúkol jediný BP a servis nestratil. Je bývalým juniorským víťazom French open a na rozdiel od ostatných američanov sa na antuke nestráca. S Rublevom v Hamburgu na jeseň minulého roku dokázal set uhrať, kde Rublev nakoniec bral titul. Andrey sa nám v Barcelone vôbec nepáčil, on mohol kľudne prehrať so všetkými tamojšími súpermi. Hrá toho extrémne veľa a sme názoru , že potrebuje pauzu. Dôvody na vsadenie máme výhodu prvého odohratého solídneho kola od Paula a Rublevovu históriu hrania v nadmorských výškach:

Mníchov 2019: Porazil Bachingera 76 62; prehral s Monteirom 1-2 na sety ako 1,4+ favorit

Gstaad 2018: prehral s Berrettinim 36 36 ako malý small fav

Marrakech 2017: totálny výbuch s A. Wardom 67 46 v kurzoch nad @5,5

Madrid v minulosti ešte nehral, na tieto podmienky treba byť pripravený a koncentrovaný od prvej lopty. Kurz pre nás má rozhodne na základe spomínaných okolností value.