ISNER 1. SET
3.25
06.05.2021 14:00
Tip bol odoslaný: 06.05.2021 10:55

Isner - Bauti za posledný mesiac 1-1 a pre nás (+/-) 2 jednotky do profitu. Krásna ukážka valubettingu v praxi, síce na extrémne malej vzorke ale myslíme, že keby sa stretli za sebou aj 10x na vysoko skákajúcich povrchoch aké sú v Miami či tu v Madride John vyhrá 4 až 6 krát tieto zápasy. Iste viete, že aby sa niečo takéto stávalo pravidelne, že sa dvaja stretnú po sebe x krát nie je možné. Avšak vyhľadávanie takýchto spotov s počítaním pravdepodobnosti a následným porovnávaním kurzov od bookies je princípom valuebettingu. Matematiku v tipovaní neoklamete a pokiaľ ju ignorujete, bude Vás to skôr či neskôr stáť peniaze.

Včera si Isner nezaslúžil prehrať, bol o niečo lepším, hlavne na servise nedotknuteľným - Bautista nemal nielenže ani jeden brejkball v troch setoch, on nebol dokonca ani raz na zhode a keby Isner využil jeden z  mnohých BP v úvode druhého a tretieho setu to víťazstvo mohlo byť bez menších nervov. Aj keď v treťom sete ani náznakom nevyzeral, že by fyzicky odchádzal, je možné, že ho dnes cítiť postupom času počas zápasu môže. Preto volíme prvý set. Na rozdiel od neho Rublev na servise neexceloval, práve naopak robil dosť veľa chýb po prvom / druhom údere a to si nemôže dnes dovoliť, pretože jeden brejk a je po sete. Spomínali sme jeho bilanciu v nadmorských výškach, ktorá je po prvom zápase s Paulom aktuálne 2-3, myslím že má menšie problémy s kontrolou úderou, ktorá sa môže zlepšiť, keď odohrá v týchto podmienkach viacero zápasov. Ak bude Isner naďalej servovať tak ako v prvom a druhom kole, Rublevovi bude hodnú chvíľu trvať kým dostane na neho nejaký read. Myslíme si, že toto do TB asi pôjde, nemyslíme si, že jeho kick servisy bude Rublev returnovať lepšie ako RBA a zas naopak, že Isner sa na returne dostane až k toľkým šanciam. Naposledy keď sa Rublev s bigserverom stretol na antuke boli z toho prehraté prvé dva sety práve cez tie-brejk proti Querreymu na jeseň na French open (v treťom kole sa stretol s Andersonom, ktorému dal easy 3-0 lenže Kevin do toho zápasu nastupoval fyzicky unavený z predchádzajúceho kola).