VAN UYTVANCK AH +3,5 GAMES
1.90
11.06.2021 12:00
Tip bol odoslaný: 11.06.2021 09:35

Van Uytvanck odohrala na turnaji doposiaľ 3 a pol seta výborného trávnatého tenisu po setoch 61 61 61 75 s Melnikovou a Golubic. Pol seta horšieho tenisu prišlo v druhom sete s Golubic, s ktorou nezatvorila náskok 61 *53 pretože akosi zatuhla, no pozbierala sa z toho v pravý čas odvrátením 5 breakballov za stavu 5-5 a následne zápas zavrela breakom na 7-5. Rovnako ako ona i Konta má výbornú trávanatú hru s výsledkami, no i ona doma pod tlakom neraz zatuhne. Stále je v procese vracania sa zo zranenia a hra nie je konštantná, čo potvrdila stratou setu v pomere 16 s Kozlovou. Na druhej strane Van Uytvanck bojovala len s formou na svojom najmenej obľúbenom povrchu na antuke, no aj napriek 0-5 hrala dobre a zápasy prehrávala vo vyrovnaných 3 seťákoch. V dnešnom zápase čakáme, že obe si svoj servis budú dobre strážiť a rozhodne tesná koncovka s možným trojseťákom. Hrať hráčku s dobrou hrou a výbornou formou na turnaji s náskokom 3 gemov nám príde ako veľmi dobrý nápad.