OVER 39,5 GAMES
1.98
07.07.2021 16:30
Tip bol odoslaný: 07.07.2021 11:27

Hubert Hurkacz je v tejto sezóne totálne up and down. Na začiatku sezóny prišiel titul v Delray Beach a následne séria 4-5 turnajov, kedy nepredvádzal vôbec dobré výkony. Z ničoho nič sa prebral v Miami, kde získal veľmi prekvapujúco prvý Masters titul v kariére po famóznych výkonoch. Následne sa jeho forma opäť vytratila a na Wimbledon prišiel po sérii 1-6. História sa v jeho prípade opakuje a opäť Hubertova forma prišla ako keby odnikiaľ. Každopádne momentálne predvázda vynikajúce výkony a najmä jeho 5setová výhra nad nasadenou dvojkou Medvedevom nemôže byť podceňovaná. Rozhodne by sme sa držali aj faktu, že Hurkacz keď sa rozbehne tak je ťažké ho zastaviť.

Roger hrá lepší turnaj ako sa vo všeobecnosti očakávalo, no stále to nie je prechádzka ružovou záhradou. Počas trávnatej sezóny Roger odohral 6 zápasov, z toho hneď 4 išli cez over. V dnešnom zápase je navyše hranica vypísaná pomerne nízko. Za štandardný štvorseťák považujeme najmä na tráve hranicu minimálne 40 gemov. Priemer je 9-10 gemov v sete s tym ze v pripade tychto tenistov je dosť pravdepodobný tiebreak a naopak menej pravdepodobný výbuch v sete typu 61,62. Na pokorenie dnešnej hranice by nám teda dnes mal pohodlne stačiť aj štvorsetový zápas. V našich očiach bude Hubert ťažko zastaviteľný a keď Rogerovi vzal set Norrie aj Mannarino, tak nevidíme dôvod prečo sa to nepodari Hurkaczovi. Na druhej strane vyhra Poliaka 3:0 nad Rogerom by bola rovnako prekvapenim. Podľa nás to bude vyrovnaný zápas s minimalne 4 setmi, ktoré budú pri súčasnej hranici stačiť na win.