LESTIENNE
3.59
11.08.2021 13:00
Tip bol odoslaný: 11.08.2021 10:59

Včera to opäť Van De Zandschulp nejakým spôsobom prepotil z prvého kola. Bol vlažný od prvej lopty, pohyb letargický no skillom to stále stačilo na Cida Suberviho. Ten mal v zápase vedenie setu a brejku hore, v treťom sete podával dva krát na víťazstvo za stavu 54 a 65, mal 1 MP aj tak to nestačilo. Zandschulp doslova odpadol v Liberci v sobotu s Machacom 26 26, nestacilo mu a odisiel ihneď do Nemecka na nedeľnajší zápas Bundesligy, kde porazil Coppejansa 10-7 v super tie brejku. Do toho neuveriteľne nahusteného programu si naplánoval na pondelok vakcináciu, včera v utorok dlhý trojseťák v ťažkých podmienkach, keď sa hralo v podmienkach na hrane pod dažďom, mal MTO už v polovici prvého setu, z hlukových mikrofónov sa sťažoval na bolesť v ramene, nečudo ak je po vakcíne. Toto je z jeho strany už za hranou zdravého rozumu, dnes po necelých 24hodinách po tomto všetkom ďalší match proti hráčovi, ktorý mu tých slajsov pošle na opačnú stranu dosť na to aby testoval jeho focus a i preťažené ramená. S týmito info a napozeraným zápasom je toto pre nás must bet na dnešné popoludnie. Verím, že na tretí krát proti holanďanovi všetko dobré.