KRUTYKH
2.75
10.09.2021 11:30
Tip bol odoslaný: 10.09.2021 10:37

Agamenone má na papieri fajn formu, vyhral challenger v Prahe. Lenže to bola len najnižšia kategória 30k, kde necelil tenistovi z TOP 300 a doteraz v kariére tenistu z top300 ešte neporazil. Je to každopádne solid grinder, ale nejaký vyšší potenciál v ňom osobne nevidím. Naopak u mladého domáceho Krutykha áno. Hlavne čo sa týka uderovej razancie je a bude nebezpečným ak na sebe bude ďalej pracovať. V uplynulom kole porazil iného grindera Luza, ktorý kolo predtým porazil Silvu a len nedávno hral finále v San Marine, kde nestačil až na Runeho v troch setoch. Tento zápas by mal byť na jeho rakete a viac o ňom ako o Talianovi.