MAGER
3.20
09.10.2021 04:30
Tip bol odoslaný: 08.10.2021 15:58

Highlightmi sezóny u Fucsovicsa je výhra nad Wawrinkom na AO, finále na 500ke v Rotterdame, QF v Dubaji a QF na Wimbledone. Okrem týchto turnajov to vyzerá akokeby Fucsovics na okruhu ani nebol samé prvé / druhé kolá. Pochopiteľne úspeschy prišli na rýchlejších a klzkejších povrchoch, inde nič a to ani na rýchlych US hardoch počas leta. Marton prehráva tesné zápasy a kameňákom do jeho sebavedomia musela byť prehra v TB piateho setu so Seppim pomerom 13-15. Potom prišla hala v Metz, kde vybuchol so Sonegom 26 36 a naposledy v San Diegu opäť tesná prehra v závere 5-7 v treťom sete s Dimitrovom. Ukázalo sa, že vsadiť minulý týždeň Magera v Soffi proti rozbehnutému Monfilsovi bola chyba. Každopádne v tom zápase vytiahol Monfils skvelý level od začiatku, ktorý sme nepredpokladali. Nič to nemení na fakte, že Mager odohral výborný turnaj, servoval dobre a dobré to bolo aj po hernej stránke, rozhodne lepší dojem ako u Fucsovicsa na posledných turnajoch. U tejto dvojky je to takto - čím rýchlejšie a klzkejšie tým lepší Fucsovics, naopak čim pomalšie s vyšším odskokom tým lepšie pre Magera.