VUKIC
2.65
10.10.2021 23:00
Tip bol odoslaný: 10.10.2021 13:06

Obaja sa nachádzajú na dvoch protipóloch formy. Pokiaľ Vukic prehral 2 z posledných 10 zápasov, De Minaur vyhral od konca júna za tri a pol mesiaca jediný zápas, no i v tom dostal od Krajinovica kanára, kde po tom prvom sete prišlo k prerušeniu zápasu kvôli dažďu čo pomohlo sa De Minaurovi skonsolidovať a otočiť. Navyše tieto podmienky sú nevyhovujúce pre De Minaura. Pomalý vysoko skákajúci hard pre tenistu drobnejšieho vzrastu hrajúci priamky je toto ten najhorší povrch. De Minaur herne ťaží z power protivníkov, ktorú vracia efektívne späť ako protizbraň na súperov. Lenže tento povrch túto možnosť otupuje. Nečudo, že tu je Alex 2-3 s prehrami so Gironom či Albotom. Vukic ide z kvalifikácie bez straty setu a s 3 stratenými servismi z 30 servis gemov. Od začiatku septembra sa na challengeroch rozohral do fajn formy. Alex De Minaur aktuálne hrá na veľmi nízkej hladine sebavedomia a tento zápas nebude na jeho rakete. 1 vyhratý zápas z posledných 8 a všetko v pozícii favorita je veľmi zlou vizitkou.