MONTEIRO AH +1,5 SETS (Uhrá set)
1.93
25.10.2022 14:00
Tip bol odoslaný: 25.10.2022 09:47

Grigor nie je vo forme, neverí si. O tom hovorí aj posledný zápas s Leheckom, proti ktorému sa nachádzal v niekoľkých pozíciach, kedy bol blízko k víťazstvu no zradil ho neraz jeho silnejší forehand. A to sa mu pritom  v karíere v Stockholme darilo, ktorý je rozhodne rýchlejším ako Viedeň. V nej je len 3-4 a pomalší povrch rozhodne bude sedieť viac kvalifikantovi Monteiro. Toho sme mali možnosť minulý týždeň sledovať v zápase s Runem, ktorému dokázal odolovávať prvý set, ktorý prehral 5-7 a následne Rune zapol level, s ktorým nakoniec vyhral celý kvalitne obsadený turnaj. Premožiteľ Dimitrovaa Lehecka naopak v ďalšom kole uhral s Ruusuvuorim len 4 gemy. Dimitrov za 5 mesiacov vyhral 2-0 len dva krát a to s mimo formy hrajúcim Johnsonom a Galarneaom. S ľavákom v tomto roku bez straty setu ešte nevyhral, keď ho stratil aj s Bagnisom na harde v Austrálii.