MOUTET
2.90
02.11.2022 21:00
Tip bol odoslaný: 02.11.2022 16:39

Norrie akokeby nebol vo svojej koži odvtedy, čo bol pozitívne testovaný na COVID po Laver cupe v Seoule. Odvtedy otočil len Karatseva, ktorý fyzicky postupne (a neraz v poslednej dobe) v zápase odišiel, prehral s Runem 1-2 pričom už v tom prvom sete ťahal za kratší koniec, s Cachinom úvodnú polovicu zápasu minulý týždeň horším hráčom, od Girona jasne a easy 36 46. Tuna v prvom kole prešiel výsledkovo po ľahky s Kecmanovicom, no ten vyzeral byť už hlavou na pláži čo nie je nič nezvyčajné na záverečnom turnaji v Paríži. Norrie v posledných zápasoch bol neobvykle nekonzistentný, zrádzal ho forehand, na jeho pomery veľa nevýnutených chýb. Nie je prekvapením, že sa na tomto turnaji domácim a kvalifikantom - Moutet dva v jednom. Ten včera predsa len otočil na našu radosť Čoriča a nebudeme sa čudovať, ak pôjde v šlapajách minuloročného Huga Gastona ďalej. Domáce publikum je niekedy až za hranou za domácimi a veríme, že tak ako včera Mouteta potlačili ďalej, vydržia do posledného dnešného zápasu a potlačia i dnes. Naposledy keď tu Moutet bol v pavúku ako (neúspešný / LL) kvalifkant, servoval na prvý set i proti Djokovicovi, ktorý je najúspešnejším tenistom turnaja aby nakoniec tesne prehral 67 46.