WOLF 1.SET
3.40
24.05.2023 18:00
Tip bol odoslaný: 24.05.2023 10:25

Toto je štatisticky - informatívny tip. Takže na úvod štatistika - TOP nasadenej štvorke turnaja v Ženeve, ktorá má bye / voľný los v prvom kole, sa historicky nedarí v úvode turnaja len s 44,4% úspešnosťou čo je výrazne menej oproti ostatným turnajom. Ak by ste vsadili za 7 ročníkov turnaja každého jedného tenistu v prvom sete proti TOP 4 ROI na týchto betoch by ste mali podľa našej databázy viac ako 140% na vzorke 27 zápasoch. A teraz k forme - Wolf na európskej antuke v tomto roku prekvapil. V úvodnom zápase v Madride proti Shevchenkovi prehral 46 46. To sa viac menej dalo čakať od američana na úvod proti rozbehnutému in-form tenistovi. No v Ríme prekvapil 2x 2-0 cez Greniera a veľmi ľahko aj cez Hurkacza a so Zverevom opäť slušný výkon 46 57. V Ženeve v prvom kole včera super easy cez Delliena 64 62, kedy demonštroval to, že v týchto podmienkach sa ranárom darí. Ruud na papieri nemá zlú formu, v Ríme to bolo super i jedna a pol setu s Runem, ktorého mal na lopate...No potom sa rozsypal a to fyzicky i psychicky. Dokáže sa z toho ihneď oklepať po 1000ke na 250tke ? Dá sa namietať, že áno, veď na 250tkach mu to ide, v Ženeve je za dva roky neporazeným. Lenže v prvom kole proti big hitterovi to bude pre neho vždy tricky a za týchto okolností to treba hrať. S Halysom v Estorile vyhral až po TB tretieho setu, so Zandschulpom v Monte Carle 75 76 a v ďalšom kole ho rozšroboval Struff, v Barcelone a Madride prehral 0-2 s Cerundolom a Arnaldim, s Bublikom cez tretí set TB, s Cerundolom v Ríme prvý set 76. Ruud zraniteľným dnes bude proti in-form Wolfovi, ktorý sa včera prezentoval devastačnou attacking hrou.