STRICKER AH +2,5 SETS / UHRÁ SET
1.49
30.05.2023 11:00
Tip bol odoslaný: 30.05.2023 09:58

V AKOvkach mame zatiaľ 3-0 tak poďme predĺžiť víťaznú bilanciu. Tommy Paul je juniorským víťazom French open, no jeho antuková forma v posledných dvoch rokoch je dosť podpriemerná pri bilancii 6-11 a to nemal žiadne ťažké žreby, ani jeden hráč z TOP 10 len dokonca dvaja z TOP 30. Neočakávame, že v súčasnej forme nestratí aspoň set so Strickerom. Ten sa dostal do main draw síce ako Lucky Loser, no ako sa včera ukázalo, prehrať v troch setoch s Tirantem nie je hanba. Ten zdolal včera Zandschulpa 3-1.

Cerundolo F. - Munar J.

CERUNDOLO
1.31
30.05.2023 14:30

Munar je mimo celú sezónu, navyše posledné turnaje končil zranený. Najprv v Madride prehral 10 gemov v rade od stavu 3-4 v prvom sete kvôli chrbtu a kvôli nemu nedohral ani zápas s Kokkinakisom v Ríme, kde to zabalil už po šiestich gemoch (2-4 ret.). Cerundolo na základe predvedenej formy v Ríme a minulý týždeň v Lyone je čiernym koňom turnaja. Toto kolo musí rozhodne zvládnuť.