POUILLE AH +5,5 GAMES
2.04
31.05.2023 16:00
Tip bol odoslaný: 31.05.2023 09:51

je Lucas Pouille späť ? Bývalý hráč top 10, súčasný hráč číslo 675. Jeho kariéra je poznačená vzostupmi a pádmi, ale momentálne sa dá povedat, že Lucas konečne našiel samého seba a tu na RG sa dostal absolútne z ničoho do skvelej formy. Prešiel kvaldou a tak ako v poslednom zápase kvaldy, tak aj v prvom zápase main draw (toto je celkom veľká náhoda) narazil na Rodionova s ktorým si poradil. Lucas bol a je veľkým obľúbencom domáceho publika, ktorému to nikdy nevrátil v podobe dobrého výsledku (tie vždy uhral niekde inde). Norrie si zažil, čo to je Parížske publikum v maratónskom zápase prvého kola proti Pairemu. Dovolíme si povedať, že ak by Paire vyhral 3-0 na sety, nikto by nemohol byť prekvapený. Paire totižto prehral prvý set z brejku hore a ďalšie dva pohodlne vyhral a dostal sa do vedenia 2-1. Štvrtý set prehral svojským spôsobom, no v piatom bol opäť brejk up. Vyhrala Norrieho väčšia konzistentnosť spoza baseline vs Paireho slabučký forehand. Avšak Norrie bol ďaleko za svojím TOP leveleom. Ak dokázal Norriemu zatopiť už Paire, tak Pouille by nemal byť ďaleko od podobného úspechu. Neočakaváme žiadnu rýchlu výhru a ten hcp by mal stačiť už aj v prípade, že Lucas vyhrá čo i len set.